![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13095181
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik färgkrita pastell vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:56
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik färgkrita pastell vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:56